Biedra anketa

Tuvojas rudens

Vasara tuvojās nobeigumam un drīz Liepājas Jaunos vanagus gaida pārmaiņas. Mūsu grupas brīvprātīgie no Slovēnijas, Polijas un Vācijas 31. augustā dosies mājās. Mājās dosies arī mūsu ilgtermiņa brīvprātīgie- Ronja ( žēl, varēja jau arī palikt) un Krisijs (paldies Dievam).

Tukša vieta gan ilgi nepaliks jo jau ar pirmo septembri biedrībā darbosies Anna no Austrijas, Jūle no Vācijas un Orsolija no Ungārijas ( vai Rumānijas, tā arī īsti neesmu iebraucis 🙂 ). 1 oktobrī viņiem pievienosies Levani no Gruzijas, kurš pamatīgi bremzē ar dokumentu kārtošanu, kā arī mūsu nākamie ilgtermiņa brīvprātīgie- Amal no Hondurasas un Damaniks no Indonēzijas.

No Mančestras ir atgriezusies mūsu grupa, kas ir apguvusi zināšanas par uzņēmējdarbības pamatiem un tamlīdzīgas muļķības, un nu ir gatavi sākt organizēt dzimšanu dienu ballītes. Starp citu ballītes kļūst arvien populārākas un jauniešiem būs ko norauties. Uz nākamajām divām nedēļām jau ir pieteiktas veselas 3!

No Slovākijas jauniešu apmaiņas ir atgriezusies pusaudžu grupa. Ir gājis dažādi, bet rezumējums ir tāds, ka nākamgad jābrauc atkal.

Vanagu vadītāji eļļo mašīnu un gatavojas tālajam ceļam uz Slovēniju kur būs jāvada apmācības. Aiz kalniem nav arī oktobris, kad līdzīgas apmācības notiks tepat Latvijā.

Ceļam gatavojas arī mūsu grupa, kas jau septembra sākumā dosies uz jauniešu apmaiņu Moldovā. Šobrīd tiek risināts Baltkrievijas vīzu jautājums.

Joprojām mūsu biedrība ir atvērta visiem interesentiem. Gaidām visus kas ir gatavi darboties vietējā līmenī. Sevi pierādot tepat uz vietas, būs lieliskas iespējas piedalīties starptautiskos projektos.

Tiekamies!

Autora informācija

Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs

Komentēt