Biedra anketa

Apmācības Gulbenē

Apmācības Gulbenē

Šā gada 26.-27. aprīlī Žigis devās uz tālo Gulbeni lai mācītu bērniem kā pareizi jādzīvo. Proti- mūsu labi draugi palūdza novadīt apmācības jauniešiem par komunikācijas un prezentācijas prasmēm Gulbenes vidusskolas pašpārvaldei.

Apmācības norises vieta- Mīlmaņi. Visnotaļ jauka vieta, pašā Gaujas krastā. Nedaudz dīvaini bija tas, ka pie pašas mājas slejas puspamestu lielu rūpnīcu drupas, tomēr, ja skatās otrā virzienā tad skats patiešām jauks. Arī pašai mājai nav ne vainas. Lai arī 20 cilvēkiem vadīt apmācības būtu visnotaļ problemātiski lielu telpu trūkuma dēļ, 12 cilvēkiem vietas bija pietiekoši. Un galvenais- ēdiens bija tā, ka varēja pārēst jēgu. Arī saimnieki jauki un saprotoši.

Pašas mācības bija sadalītas 2 daļās. Pirmajā dienā iepazināmies ar komunikāciju un prezentāciju teorijā. Vakarpusē jauniegūtās zināšanas varēja pielietot praksē, dažādos simulācijas uzdevumos. Kā jau bija gaidāms, jaunieši konkrēti aplauzās, jo no teorijas, tā teikt- paēdis nebūsi. Tomēr kaut kā cīnoties ar uzdevumiem galā tika. Otrajā dienā vairāk spiedām uz praktisko. Jauniešiem bija iespēja izplānot skolas avīzes nākotni un pārdomāt gaidāmo pasākumu ar mazajiem bērniem.

Pa vidu saimnieki sarūpēja iespēju paciemoties Rankā esošajā maizes ceptuvē, kur bija iespēja paskatīties kā top maizīte.

Apmācības varu novērtēt tikai ar plusa zīmi, jo kompānija bija lieliska, un radās doma sadarboties arī turpmāk

Autora informācija

Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs

Komentēt