Biedra anketa

Bērni „Jūtas droši” pavasarī

Bērni „Jūtas droši” pavasarī

Klāt ir skolēnu pavasara brīvlaiks un „Liepājas Jaunie Vanagi”, kā ik gadu, no 16. – 20.03.2014. piedāvā bērniem no 6-13 gadu vecumam,  šo nedēļu pavadīt lietderīgi, kopā ar brīvprātīgajiem no Latvijas, Spānijas un Peru, piedaloties nodarbībās „Drošība”.

Nodarbības notiks LJV birojā, Klaipēdas ielā 96a, kā arī vairākās citās Liepājas vietās, atkarībā no konkrētās dienas tēmas. Nedēļas laikā bērni varēs labi pavadīt laiku draugu lokā, piedalīties dažādās atraktīvās spēlēs, piedalīties dažādās darbnīcās, doties ekskursijās uz vietām, kuras rūpējas par mūsu drošību, kā arī apgūt angļu valodu.

Dalības maksa ir tikai desmit eiro, kurā ir iekļautas visas izmaksas – materiāli, ekskursijas, transports, tējas pauzes u.c. pārsteigumi. Nodarbības notiks no 10:00 līdz 14:00.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūgums pieteikties savlaicīgi, pa tālruni 28452124, sūtot īsziņu ar bērna vārdu, uzvārdu un vecumu.

Projektu atbalsta Liepājas pilsētas dome un programma „Erasmus+”. Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šis paziņojums atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu

 

Līga Krēsliņa

Valdes priekšsēdētāja

28452124

Autora informācija

brīvprātīgais

Komentēt