Biedra anketa

Bērnu vasaras nodarbības ir klāt! Informācija bērniem 6-10 gadus veciem

Bērnu vasaras nodarbības ir klāt! Informācija bērniem 6-10 gadus veciem

13275188_684367448382456_1023424380_o

 

Bērnu vasaras nodarbības “ Esi tam gatavs!”

Kāds vecums?

Nodarbībās aicināti piedalīties bērni vecumā no 6 līdz 10 gadiem. Tā vadīs jau pieredzējušie Liepājas Jauno Vanagu vadītāji kopā ar brīvprātīgajiem no Slovēnijas, Spānijas, Portugāles, Bulgārijas, Grieķijas un Horvātijas.

No cikiem?

Nodarbības notiks katru dienu no plkst. 10:00 līdz 16:00

Cik maksā?

25 eiro nedēļā. Cenā iekļautas siltās pusdienas, materiāli nodarbībām, ekskursijas un transporta izmaksas.

Kā tas viss notiks?

Nedēļas ir sadalītas tēmās, ar kurām būs saistītas visas aktivitātes- spēles, darbnīcas, ārpus telpu aktivitātes. Dosimies ekskursijās uz dažādām Liepājas iestādēm, kuras ir saistītas ar konkrēto tēmu. Tiksimies ar dažādiem speciālistiem, slaveniem cilvēkiem. Nedēļas beigās ielūgsim vecākus uz noslēgumu, kur parādīsim, ko nedēļas laikā esam darījuši. Nedēļa tiks iedalīta divās lielākās daļās- aktivitātēs kas saistītas ar tēmu un arī praktiskā angļu valoda ( jautrās nodarbībās).

Kur tas notiks?

Pārsvarā Liepājas Jauno Vanagu birojā Klaipēdas ielā 96a, bet arī citur Liepājā. Tikšanās vienmēr būs mūsu birojā.

Kā pieteikties?

Pieteikšanās notiek iepriekš samaksājot dalības maksu Klaipēdas ielā 96a, sazvanot organizētājus pa tālruņiem 27090307 vai 28452124

Vietu skaits, kā jau katru gadu, ierobežots! Nespēsim uzņemt vairāk bērnu kā ir paredzēts!

Nedēļu tēmas un apraksti:

5.06.-9.06 Nedēļas tēma „Dari pats ’’

Nedēļas laikā būs iespēja labāk iepazīt sevi. Noskaidrosi cik radošs un aktīvs tu esi. Pārsvarā būs radošas aktivitātes, arī rokdarbi, kuros varēsi izpausties radošumā. Būs arī iespēja apmeklēt mākslas darbnīcu un tikties ar māksliniekiem.

 

12.06.-16.06. Nedēļas tēma “ Aktieris it visā”

Notiekti katrs no mums ir vismaz reizi redzējis kino vai teātra uzvedumu. Iespējams, ka daudziem ir jautājums kā to visu var sagatavot un parādīt? Tad lūk- šajā nedēļā varēsi ne tikai uzzināt kā iestudē teātra izrādes, kā notiek filmēšana, bet arī pats piedalīties filmēšanā un iejusties režisora lomā. Būs arī ekskursija uz teātri un tikšanās ar aktieri.

 

26.06.-30.06. Nedēļas tēma “ Esi atbildīgs!”

Katrā savā dzīves posmā cilvēks ir par kaut ko atbildīgs. Mēs esam atbildīgi par dzīvniekiem, kurus pieradinām, līdzcilvēkiem sev blakus un daudzām citām lietām. Nedēļas laikā viesosimies dzīvnieku patversmē, jo dzīvniekiem ir tādas pašas vajadzības pēc mīlestības kā cilvēkiem. Tiksimies ar kanisterapijas suņiem, kas palīdz slimiem cilvēkiem, kā arī viesosimies pilsētas iestādēs kas atbild par drošību- policijā un ugunsdzēsības dienestā.

 

3.07.- 7.07 Nedēļas tēma “ Izkāp no kastes”

Lai arī nosaukums ir īpatnējs, nedēļa solās būt interesanta. Iepazīsimies un uzzināsim par saviem nākotnes plāniem. Viesosimies pie tādiem uzņēmumiem Kā Blue Shock Race un Landboard City. Būs iespēja piedalīties spēlē “ Nākotnes profesija”, kur varēsim uzzināt par ko vēlamies kļūt nākotnē. Vai pieminēju arī orientēšanos un dažādas citas aktivitātes? Būs arī tās.

 

10.07.-14.07 Nedēļas tēma “ Pilsēta, kurā piedzimst vējš”

Liepāja ir mūsu pilsēta, kas sevī slēpj daudz nezināmā. Mēs to ļoti mīlam, bet ir daudzas lietas, kas joprojām daudziem cilvēkiem ir noslēpums. Šajā nedēļā mēģināsim šos noslēpumus atklāt. Dosimies ekskursijā uz Karostu un apmeklēsim cietumu. Tuvāk iepazīsim arī Liepājas tramvaja vēsturi.

 

17.07-21.07 Nedēļas tēma “ Eksperimentē!”

Šajā nedēļā nodosimies eksperimentiem. Centīsimies izprast eksperimentu būtību un nozīmi. Dalībnieki ne tikai eksperimentēs, bet arī iepazīstinās pārējos ar eksperimenta gaitu un rezultātiem. Kas zina, iespējams, skolās atgriezīsieties daudz gudrāki par klasesbiedriem. Noteikti apmeklēsim arī Zilos brīnumus.

 

24.07-28.07 Nedēļas tēma “ Kur skaņa, tur kustība”

Šajā nedēļā būs iespēja apgūt dažādu deju stilus un apgūt pamatprasmes muzicēšanā. Mēģināsim izprast kas īsti ir reps, hip hops un citi moderni un jauniešiem interesanti stili. Protams, neizpaliks tikšanās ar dejotājiem un mūziķiem

 

31.07-4.08 Nedēļas tēma “ Veselīgais ūdens”

Visi noteikti ir dzirdējuši, ka ūdens ir veselīgs. Mēs to izmantojam lai padzertos, nomazgātos un citām vajadzībām. Nedēļas ietvaros izmantosim ūdeni arī jautrībai. Būs aktivitātes pie jūras, eksperimenti ar ūdeni, ūdens kaujas un šļūkšana pa reni. Ūdens var būt jautrs!

 

7.08.-11.08 Nedēļas tēma “ SPORTS”.

Aktīvā nedēļa. Mēs ne tikai sportosim, piedalīsimies treniņos kopā ar profesionāliem sportistiem, bet arī paši radīsim netradicionālus sporta veidus un tajos piedalīsimies. Būs ekskursijas uz sporta centriem Liepājā un tikšanās ar sportistiem.

 

14.08-18.08 Nedēļas tēma “ Prāta Spēles”

Spēles un rotaļas ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Spēlējoties mēs apgūstam dzīvei nepieciešamās prasmes un zināšanas, kuras vēlāk izmantojam praksē. Šajā nedēļā, iespējams, taps kāda jauna, pašveidota spēle, kā arī piedalīsimies dažādās spēlēs, orientējoties, esot dabā, kā arī spēlējot galda spēles.

 

21.08-25.08 Nedēļas tēma “ Apkārt pasaulei”

Šķiet, ka nav tāda cilvēka, kas negribētu paviesoties citās zemēs un iepazīt citu kultūru. Šajā nedēļā to varēsim izdarīt vismaz virtuāli. Ceļosim pa dažādiem kontinentiem, dosimies uz tūrisma aģentūrām un tiksimies ar cilvēkiem, kas paviesojušies tālās zemēs. Arī Liepājas tarzāna parkā vēl visi nav viesojušies. Kāpēc to neizdarīt nodarbību pēdējā nedēļā?

Autora informācija

Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs

Komentēt