Biedra anketa

BTAK vizīte LJV

Izlasot virsrakstu var samesties nelabi no saīsinājumiem, bet pa lielam ideja ir vienkārša. 16. oktobra pēcpusdienā mūsu ofisā viesojās Liepājas Pilsētas domes Bērnu tiesību aizsardzības komisija lai iepazītos ar vanagu darbu un aprunātos par iespējām ko vanagi piedāvā.

Komisija ieradās 8 cilvēku sastāvā, un uzreiz tika sacienāta ar tēju un kafiju ( nu ķipa lai pielīstu 🙂 un iepazīstinājām ar mūsu darbību. Sākumā bija diezgan stīvi, bet tad komisija noskatījās mūsu vasaras atskaiti, ar patiesiem un daļēji smieklīgiem faktiem, un tad jau tā lieta aizgāja. Komisijai bija daudzi jautājumi un dažiem bija patiesi liels izbrīns uzzināt, ka visa mūs darbība notiek brīvprātīgi, nevienam netiek maksātas algas, un pilnīgi visi projekti tiek īstenoti darbojoties daudziem, jo daudziem labajiem cilvēciņiem ( lasi vietējiem un ārzemju brīvprātīgajiem). Izbrīnu radīja arī fakts. ka mums ir jāmaksā par komunālajiem maksājumiem, un, ka mūsu nodarbības ir tik pieprasītas.

Pēdējā pusstunda jau aizgāja sarunās par iespējamiem risinājumiem, bet, protams, ka mēs ne pie kāda reāla risinājuma nenonācām. Bet liels prieks, ka vairāk cilvēku uzzināja kā reāli darbojās vairums NVO, ieskaitot mūsējo. Cerams, ka turpinājumā izveidosies lieliska sadarbība starp dažādām institūcijām. katrā ziņā pirmie soļi tika sperti.

Autora informācija

Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs

Komentēt