Biedra anketa

Bērnu ballītes

Biedrība „ Liepājas Jaunie Vanagi” piedāvā jebkuram interesentam noorganizēt bērnu ballītes par dažādām tēmām.

Tās var būt gan dzimšanas dienas, vārda dienas,  bērnu dārza izlaiduma ballītes, vai vienkārši saturīgi pavadīts laiks ar draugiem Jums izdevīgā laikā.

Mūsu jauniešiem šo gadu laikā ir sakrājusies pietiekoša pieredze organizējot minētās ballītes. Bērni ir piedalījušies Detektīvmeiteņu, Sūkļa Boba, Princešu, Supervaroņu un vēl visādu brīnumu ballītēs 🙂 Ar kaut ko mūs pārsteigt varētu būt diezgan sarežģīti…

Šos pasākumus mēs varam organizēt  Jums izdevīgā vietā. Piedāvājam arī savas ofisa telpas, kas pēc vajadzības ir pārtapušas gan par pirātu salu, gan džungļiem. Izmaksas Jūs patīkami pārsteigs. Organizējot ballītes mūsu telpās samaksa ir 20 eiro stundā ar programmu, un 8 eiro ja vienkārši bērni grib paspēlēties izmantojot mūsu telpas pēc oficiālās programmas. Vanagu biedriem cenas paliek vecās- 15 eiro un 5 eiro par telpām.

Šajā naudā gan nav iekļautas materiālu izmaksas, ja vien Jūs vēlaties kaut ko specifisku. Kā piemēru varam minēt, ka sejas apgleznošana uz visu grupu ( līdz 10 cilvēkiem) maksā 5 eiro, balonu locīšana uz katru bērnu izmaksā 1 eiro par cilvēku. Par citām specifiskām lietām vienosimies sazvanoties.

Ja ir radusies interese, vai vēlaties uzzināt ko vairāk, lūgums zvanīt  27090307

20141218_175734-1

IMG_2934[1]