Biedra anketa

Bērnu ballītes

Biedrība „ Liepājas Jaunie Vanagi” piedāvā jebkuram interesentam noorganizēt bērnu ballītes par dažādām tēmām.

Tās var būt gan dzimšanas dienas, vārda dienas,  bērnu dārza izlaiduma ballītes, vai vienkārši saturīgi pavadīts laiks ar draugiem Jums izdevīgā laikā.

Mūsu jauniešiem šo gadu laikā ir sakrājusies pietiekoša pieredze organizējot minētās ballītes. Bērni ir piedalījušies Detektīvmeiteņu, Sūkļa Boba, Princešu, Supervaroņu un vēl visādu brīnumu ballītēs 🙂 Ar kaut ko mūs pārsteigt varētu būt diezgan sarežģīti…

Piedāvājam arī savas ofisa telpas, kas pēc vajadzības ir pārtapušas gan par pirātu salu, gan džungļiem. Izmaksas Jūs patīkami pārsteigs. Organizējot ballītes mūsu telpās samaksa ir 25 eiro stundā ar programmu, un 8 eiro ja vienkārši bērni grib paspēlēties izmantojot mūsu telpas pēc oficiālās programmas. Atsevišķi telpas netiek izīrētas!!!

Vanagu biedriem- 15 eiro un 5 eiro par telpām.

Šajā naudā gan nav iekļautas materiālu izmaksas, ja vien Jūs vēlaties kaut ko specifisku. Kā piemēru varam minēt, ka sejas apgleznošana uz visu grupu ( līdz 10 cilvēkiem) maksā 5 eiro, balonu locīšana uz katru bērnu izmaksā 1 eiro par cilvēku. Par citām specifiskām lietām vienosimies sazvanoties.

Ja gadījumā neviena no mūsu piedāvātajām tēmām neliksies saistoša, varam sagatavot arī dekorācijas par Jūsu tēmu, bet tad jārēķinās ar papildus izdevumiem. ( piemēram, ja gribēsiet Zvaigžņu karus, un mēs šobrīd tādus nepiedāvājam, td izmaksas būs 35 eiro stundā)

Ja ir radusies interese, vai vēlaties uzzināt ko vairāk, lūgums zvanīt  27090307 vai 28452124

20141218_175734-1

IMG_2934[1]