Biedra anketa

EBD

eu_flag_progryia_lv-01index

 

 

 

 

Liepājas Jaunie Vanagi ir akreditēta organizācija, kas ir tiesīga uzņemt, nosūtīt un koordinēt brīvprātīgos. Ko tas nozīmē realitātē? To, ka ja vēlies braukt pastrādāt brīvprātīgi uz kādu no Eiropas valstīm ( iespēja ir arī doties kur tālāk, piemēram Indonēziju vai Peru), un esi 17-30 gadus vecs, tad iespējams šī informācija ir tieši tev.

Iespējams tevi interesē kādas konkrētas valsts kultūra. Bet varbūt darbs ar bērniem, vai tieši otrādi- tev patīk palīdzēt dzīvniekiem? EBD tev sniedz tādu iespēju. Cik tas maksā? Necik!!!! Tev vēl par to maksā! Vienīgās izmaksas ir iespējamas par biļetes cenu 10% apmērā. Pārējais ir pilnībā segts, gan ēšana, gan dzīvošana, gan vietējais transports un attiecīgās valsts valodas apmācība, turklāt tev vēl maksā nelielu kabatas naudu.

Skan fantastiski? jā, tā tas ir, turklāt tev nav jābūt ne īpašam, ne apveltītam ar pārdabiskām spējām. Šis projekts dod iespēju iepazīt Eiropu arī cilvēkiem bez darba, ar nepabeigtām izglītībām, un tādiem kas meklē piedzīvojumus un pārmaiņas. Arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un invaliditāti.

Mēs esam šeit lai tev palīdzētu piepildīt, iespējams, lielāko tavu dzīves sapni.

Lai dotos brīvprātīgajā darbā, tev ir jāsazinās ar mums. Kontaktus atradīsi kontaktu sadaļā. Tas ir tik vienkārši kā ieslēgt gaismu 🙂

Gaidīsim!