Biedra anketa

Ieradušies grupas brīvprātīgie!

eu_flag_progryia_lv-01

Jūnija pēdējās dienās Latvijā ieradās 9 jaunieši lai palīdzētu Liepājas Jaunajiem Vanagiem rīkot bērnu vasaras nodarbības. Jaunieši ir no Vācijas, Spānijas un Portugāles. Lai arī vakar bija pirmā diena, kad visi pavadīja laiku kopā, piedzīvojumu nav trūcis jau no pirmajām ierašanās minūtēm. Tā piemēram, portugālietes Luīzas bagāža Rīgas vietā izvēlējās aizceļot uz Maskavu, bet spāņu brīvprātīgie tieši pusnaktī palīdzēja mainīt mašīnas pēkšņi sprāgušu riepu.

Šobrīd viss notiek ļoti pozitīvā gaisotnē, skan smiekli un jaunieši ir enerģijas pilni mesties iekšā plānošanā un vadīšanā. Tomēr visam ir savs laiks. Pirmā diena pagāja kārtojot tehniskas lietas, iepazīstinot visus ar ofisu un apkārtējo vidi. Īpašu sajūsmu izpelnījās mūsu jūrmala un daba.

Kā jau ierasts, pirmās dienas visi ir devušies uz apmācībām, kuru laikā būs iespēja pilnveidot savas zināšanas un apgūt nepieciešamās iemaņas darbam ar bērniem. Jau sākot ar pirmdienu Liepājas Jaunie Vanagi un brīvprātīgie no Eiropas aicina visus bērnus vecumā no 6-13 gadiem piedalīties nodarbībās par dažādām tēmām. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc nevajadzētu kavēties ar pieteikšanos. Pieteikšanās uz nodarbībām pa tālruni 27090307.20140701_130807

Autora informācija

Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs

Komentēt