Biedra anketa

Ieradušies jauni brīvprātīgie

Ieradušies jauni brīvprātīgie

 

 20160630_103654

Nedaudz nedroši un samulsuši, mazliet noguruši, tomēr smaidīgi un apņēmības pilni Liepājā ir ieradušies 12 jauni brīvprātīgie no Eiropas lai piedalītos Bērnu un jauniešu biedrības „Liepājas Jaunie Vanagi” organizētajā projektā “Kids+volunteers= result”, kuru finansē programma „Erasmus+” un Liepājas pilsētas Dome.

Brīvprātīgie pārstāv tādas valstis kā Slovēnija, Nīderlande, Portugāle un Spānija. Jaunieši divu mēnešu garumā strādās ar bērniem „Liepājas Jauno Vanagu” organizētajās vasaras nodarbībās tepat Liepājā, kā arī palīdzēs organizēt vasaras izbraukuma nometni Bernātos.

Daudziem no šiem jauniešiem šī ir pirmā tāda veida pieredze, tāpēc liela uzmanība pirmajās dienās tiks pievērsta sadarbības veidošanai un plānošanai. Būs iespēja apgūt arī pamatprasmes latviešu valodā.

Jau sākot ar nākošo nedēļu brīvprātīgie būs tieši iesaistīti nodarbību sagatavošanā un vadīšanā. Kā atzīst viņi paši – “Nevaram sagaidīt to mirkli, kad paši būsim iekšā procesā un varēsim dāvāt bērniem prieku un iepazīstināt ar savām tradīcijām un spēlēm”.

Atgādinam, ka joprojām ir iespēja pieteikties uz nodarbībām un nometni. Vairāk informācijas www.liepajasjv.lv vai zvanot pa tālruni 27090307.

Šo nodarbību pievienotā vērtība, protams, ir saturīga brīvā laika pavadīšana un savstarpējā komunikācija, kā rezultātā ievērojami uzlabojās bērnu svešvalodu zināšanas, savukārt paši brīvprātīgie apgūst latviešu valodu.

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Autora informācija

Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs

Komentēt