Biedra anketa

Ieradušies jauni brīvprātīgie!

indexIlgi gaidītais notikums ir klāt. Šorīt agri no rīta Liepājā ieradās pēdējie jaunieši, kas mūsu pilsētu uz gadu sauks par savām mājām. Liepājas jauno vanagu brīvprātīgā darba projekts “ All Together”, vai latviski runājot “ Visi kopā” ir oficiāli sācies.

Šajā projektā piedalās 7 jaunieši, un tie ir vācieši Julius un Gabriels, spānietes Gema, Dživanna un Begona, kā arī rumāniete Diāna un portugāliete Taņa. Šis ir pirmais EBD projekts, kurš tapis sadarbojoties trijām organizācijām. Un arī brīvprātīgie darbosies gan kopā organizējot kopējas aktivitātes, gan ikdienā atsevišķi Liepājas Jauno vanagu birojā, “Karosta kids”  mājvietā, kā arī Nīcas jauniešu centrā.

Ar ko tad īsti brīvprātīgie nodarbosies? Tas ir atkarīgs no specifikas ar kādu strādā konkrētā organizācija. Karostā pārsvarā tās būs pēcskolas nodarbības ar bērniem, vanagu brīvprātīgie darbosies gan ofisā, gan savu darbību izvērsīs skolās un bērnudārzos, savukārt Nīcas jaunieši centīsies ienest jaunas dvesmas jauniešu centrā. Tāpat ir gaidāmas radošās iniciatīvas, un jau šobrīd ir skaidrs, ka ar laiku būs pieejamas gan ģitārspēles nodarbības, gan spāņu valodas kursi.

Pirmā nedēļa būs diezgan saspringta. Jau šodien brīvprātīgajiem sākās 2 dienu apmācības ko organizē LJV, kurā tiks izskaidrots kas tad īsti tas EBD ir par zvēru. Kas jauniešus sagaida Latvijā, kā darbojās apdrošināšana, kā pareizi plānot pasākumus un kādas atbildības viņus sagaida. Jau piektdien jauniešiem būs iespēja līdzdarboties LJV organizētajā NVO forumā, savukārt sestdien ir paredzētas plānošanas apmācības kopā ar vietējiem latviešu brīvprātīgajiem.

Ja vēlaties satikties ar brīvprātīgajiem, tiekat laipni aicināti ik pa laikam iegriezties Liepājas Jauno vanagu birojā, kur noteikti atradīsies ko darīt ikkatram no jums. 20141008_120732

Autora informācija

Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs

Komentēt