Biedra anketa

Izraksts no valdes sēdes protokola 07.01.2014

Tātad pēc smagām un organismam postošām Ziemassvētku/ Jaungada svinībām uz valdes sēdi sanāca 4 cilvēki. Jāpiebilst, ka mūs ir pametusi Anete, kas nodevusi dzimto pilsētu un devusies laimi meklēt uz Rīgu.

1. Izrunājām, kā tiks izmantota Rimi dāvanu karte, kas tika uzdāvināta mūsu jubilejā. Tika nolemts šobrīd to neizmantot un izlietot pie vajadzības kādam pasākumam.

2. Ko darīt ar Anetes vietu? Vai valdē vajag jaunu cilvēku, vai strādājam 4atā? Vairums izlēma, ka piektais cilvēks ir nepieciešams un tāpēc 18. janvārī tiks sasaukta kopsapulce, kuras laikā izvēlēsim vienu cilvēku valdei. Ieplāno šo datumu!!! Plkstn 16:00.

3. Lai nebūtu jānāk tikai uz garlaicīgo daļu, izlēmām, ka jau minētajā 18ajā datumā pēc kopsapulces sarīkosim spēļu vakaru birojā. Būs iespēja uzspēlēt pokeru, zoli, un manis pēc kaut riču-raču.

4. Valde tiek informēta, ka ir apstiprināti divi projekti- apmācības ” Importance of counselling” martā Latvijā un brīvprātīgo grupu projekts vasarā. No gaidītajiem 15 brīvprātīgajiem, būs gan tikai 9, jo divas organizācijas aizpildīja nepareizo formu un tika pasūtītas no NA.

5. Līga informē par problēmām ar brīvprātīgo Amaly, kuras it kā ir atrisinātas. Redzēsim…

6. Valde tiek informēta, ka ir atcelti sestdienas jauniešu pasākumi, jo uz tiem nenāk cilvēki. Tiek nolemts šādus pasākumus rīkot retāk un kvalitatīvāk, nevis spiest uz kvantitāti.

7. Līga informē par Kurzemes NVO forumu, kas notiks 22. februārī, un ko ir uzticēts organizēt Liepājas Jaunajiem Vanagiem. Organizēšanā savu roku būs jāpieliek visiem. Iesaku ieplānot šo datumu.

8. Tika apspriests jautājums par blakus telpas pārņemšanu savā īpašumā un tās remontu. Diskusijas raisīja fakts, vai nākotnē mēs varēsim to atļauties materiālā ziņā, jo par telpām mēs maksājam, un siltums ziemā nav lēts… Šobrīd varam telpu izremontēt un ir doma tajā veidot tādu kā atpūtas un sapulču telpu ar mīkstām mēbelēm un galdu. Līgai ir jāapzina iespēja pieprasīt šo telpu mūsu rīcībā oficiāli.

9. Runājām par ballīšu grupu. Neko daudz neatreferēšu, jo šodien ir sapulce šai grupai atsevišķi.

Autora informācija

Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs

Komentēt