Biedra anketa

Liepājas Jaunie Vanagi organizē Ziemassvētkus

Šis gads nācis nelieliem pārsteigumiem pilns. Droši vien reti kurš iedomājās, ka LJV varētu organizēt Ziemassvētku pasākumu Liepājas pilsētas Domei. Abet var gan! Nezinu kā, bet tika padzirdēts, ka vanagi var noorganizēt super pasākumu, tāpēc nedaudz sabijušies decembra sākumā klāstījām savas idejas Domes personāldaļai, kas amata apvienošanas kārtībā bija atbildīgas arī par pasākuma norisi. Mūsu idejas tika akceptētas un jau 10. decembrī Domes vestibilā rosījās 11 rūķīši , kas piedāvāja bērniem iesaistīties dažādās darbnīcās izgatavojot svecītes, svečturus, vienkārši krāsojot zīmējumus, vai pagatavot Ziemassvētku rotājumus. Vēlāk sekoja kopīgas dejas, atrakcijas, svētku smaržas radīšana, dzejoļu skaitīšana, un, protams, pats gaidītākais- dāvanas! Kā stāsta aculiecinieki- pasākums bijis gana labs, un daži pat atzina par labāko, kas līdz šim bijis.

Lielāks izaicinājums bija 17. decembris. Šajā lietainajā dienā nācās organizēt pasākumu Domes darbiniekiem. Par vietu tika izvēlēta jauniešu māja. Mūsu plāns bija izveidot “citādus” Ziemassvētkus, kas varētu būt nedaudz netipiski. Jāsaka, ka tas arī izdevās. paldies jāsaka lietum. Ēst zupu lietū, un tad piedalīties atrakcijās, kuru laikā jāsķērso dažādu šķēršļu trase, jāpierāda savs varējums izpalīdzot komandas biedriem, jāmāk aizvērtām acīm sastāties rindā un zīmēt… Tas nudien nav ierastākais veids, kā sagaidīt svētkus! Jāsaka, ka pozitīvisms staroja no abām iesaistītajām pusēm, un cilvēki, kas ikdienā nodarbojās ar nopietnām lietām, savā brīvajā laikā labprāt iesaistās dažādās trakās aktivitātēs.

Pēc lietainā pagalma bija iespēja iet iekštelpās un mieloties ar cienastiem, kā arī dziedāt karaoki un piedalīties nelielos konkursiņos. Mūsuprāt, pasākums izdevās uz visiem 100%.

IMG_2934[1]

Autora informācija

Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs

Komentēt