Biedra anketa

LJV organizē NVO sadarbības forumu „Rudens mostas NVO”

Bērnu un jauniešu biedrība „Liepājas Jaunie Vanagi”, sadarbībā ar Latvijas Lauku Forumu un Liepājas pilsētas Domi organizē Liepājas un Kurzemes NVO sadarbības forumu.

Foruma mērķis ir popularizēt NVO darbību un svarīgumu sabiedrībā, izstrādājot stratēģijas jaunu biedru piesaistei, sadarbības stratēģiju starp pašvaldību un NVO, kā arī sadarbības stratēģiju starp NVO un masu medijiem.

Forums norisināsies 10.10.2014. no plkst.13.00, Klaipēdas ielā 96a, Liepājā. Tas notiks divās daļās. Pirmajā daļā notiks NVO forums, kurā piedalīsies NVO, pašvaldības un masu mediji. Tiks prezentēti labās prakses piemēri sadarbībai ar masu medijiem un pašvaldībām. Kā arī būs iespēja piedalīties darba grupās, lai izstrādātu stratēģijas jaunu biedru piesaistei, sadarbības stratēģiju starp pašvaldību, masu medijiem un NVO, kā arī stratēģiju savas biedrības darbības popularizēšanai.

Šīs daļas ietvaros, dalīborganizācijas izvietos savus stendus, kur pastāstīt par savu organizāciju un tās darbību, uzsvaru liekot uz paveikto sadarbībā ar pašvaldībām un masu medijiem.

Pasākuma otrajā daļā būs kultūras programma sadarbībā ar folkloras kopu „Atštaukas”.

Pasākumu finansiāli atbalsta Liepājas pilsētas Dome.

 

Līga KRĒSLIŅA

BJB Liepājas Jaunie Vanagi

Valdes priekšsēdētāja

28452124

Autora informācija

Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs