Biedra anketa

Maija jaunumi LJV

Maija mēnesis tūlīt, tūlīt beigsies un sāksies gada interesantākais, un arī smagākais posms- vasara. Kāpēc smagākais? Jo atkal tiks organizētas bērnu nodarbības, uzņemti ārvalstu jaunieši, un tas patiesi nav viegli, lai gan dod daudz pozitīvu emociju un jautrības.

Bet kas tad noticis maijā? Joprojām notiek remonts ofisā. Nu jau redzamas ir beigas. Ja pirmās nedēļas mēs ķērām vieglu paniku dēļ netīrības un ” bardaka”, tad nu jau esam pieraduši 🙂 Tiek remontēta lielā zāle, koridoris un mazā telpa, kas pēc remonta pārnāk mūsu īpašumā. Plānots tajā ierīkot atpūtas un sapulču telpu. Būs arī duša!!! Bet nu ir viegls stresiņš vai lielā telpa būs pabeigta līdz 4 jūnijam kad sākās bērnu nodarbības. Iespējams pirmās nedēļas vajadzēs pieciest dažas neērtības.

Prom devušies 2 no brīvprātīgajiem, un tūlīt prom brauks arī trešais. Bet Anna tik ļoti iefano par darbu, ka izlūdzās atļauju palikt vēl mēnesi ilgāk. Labi vanagos iekļāvušās praktikantes Signe un Ilze, kas veic nozīmīgu darbu un palīdz pie daudziem notikumiem. Faktiski meitenes jau ir kļuvušas par daļu no biedrības.

Iesniegti vairāki projekti.

No Itālijas atgriezušies Žigis, Džeina un Alise, kas pavadīja 10 dienas diezgan sviestainās apmācībās, bet guva daudz pozitīvu emociju. Par šo varēs lasīt žurnālā FHM, vasaras beigās.

Uz Spāniju dosies Līga, pārstāvēt biedrību starptautiskās apmācībās.

Nu kaut kā tā. Patiesībā ļoti daudz kas notiek, būtu jauki, ja ik pa laikam bez aicināšanas kāds pabāztu degunu birojā un uzjautātu vai nevajag palīdzēt 🙂

Autora informācija

Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs

Komentēt