Biedra anketa

Mūsu trenētā klase iegūst 1. vietu ZZ olimpiādes pusfinālā!

Mūsu trenētā klase iegūst 1. vietu ZZ olimpiādes pusfinālā!

12.maijā, Kuldīgas vieglatlētikas manēžā spraigā un aizraujošā sacensību gaisotnē norisinājās Vislatvijas skolēnu sporta un prāta spēļu “ZZ Čempionāts” piektais pusfināls.

Tajā gandrīz 100  labākās, pirmo atlases posmu izturējušās Kurzemes klases sacentās par iespēju piedalīties “ZZ Čempionāta” lielajā finālā, kas 30.maijā norisināsies Jūrmalā un kurā startēs gandrīz 6000 skolēni no visas Latvijas. Ceļazīmi uz finālu ieguva 33 labākās klases.

“ZZ Čempionāta” pusfinālā Madonā piedalījās 96 skolu komandas, kas izturējušas pirmo atlases posmu. Pusfināla aktivitātes tika sadalītas pa trim klašu grupām: 4.–5., 6.–8. un 9.–12. klasēm. Visas dienas garumā klasēm bija jāsacenšas dažādos pārbaudījumos, pierādot gan savu fizisko spēku un sagatavotību, gan aso prātu, gan spēju darboties komandā un būt saliedētiem.

Šogad pusfinālu sacensības noritēja divos etapos, kuriem doti nosaukumi “Apceļo Latviju” un “Atjautības tornis”. Pirmajā etapā skolēniem bija jāparāda sava fiziskā sagatavotība, piedaloties dažādās stafetēs, šķēršļu distancēs, komandas spēlēs un citos spēka, izturības un erudīcijas pārbaudījumos. Savukārt “Atjautības torņa” etapā skolēni demonstrēja savas prāta spējas un erudīciju, atbildot uz dažādiem jautājumiem aplikācijā “Loquiz” un īstenojot praktiskas aktivitātes, kuru sekmīgai izpildei nepieciešams pielietot loģisko domāšanu un atjautību.

Pirmo trīs vietu ieguvēji Kuldīgas pusfinālā ir:

4. – 5. klašu grupa
1. vieta: Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 5.a klase
2. vieta: Pastendes pamatskolas 5.a klase
3. vieta: Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas 5.a klase

Vēl jo lielāks prieks par šo klasi ir tas, ka viņi speciāli nāca pie mums uz komandas saliedēšanas uzdevumiem. Kā redzams, tas nebija velti! Apsveicam un novēlam veiksmi finālā!20150502_114328

Autora informācija

Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs

Komentēt