Biedra anketa

Pasākumi

Starptautiska nometne “10 things I love about Europe”

 

Bērnu un jauniešu biedrība “Liepājas Jaunie Vanagi” piedāvā piedzīvojumu un atpūtas starptautisku nometni „10 things I love about Europe”, kura norisināsies 19.-25.08.2016., Bernātos, atpūtas bāzē „Draudzība”.

Nometnes organizētāji ir biedrība, kura nometnes organizē kopš 1995.gada. Paši vadītāji ir ar pieredzi, katrs savā jomā – vadot raidījumus TV un režisējot teātra izrādes, organizējot un vadot dažāda veida korporatīvos pasākumus, tai skaitā bērniem un vadot šokolādes ekskursijas. Ceļotājs, āra dzīves speciālists un korespondents, starptautisku projektu organizētāja un vadītāja, jauniešu ideju realizēšanas atbalsta persona. Nometni vadīs arī 12 jaunieši no Portugāles, Spānijas, Nīderlandes un Slovēnijas, ar pieredzi darbā ar bērniem un jauniešiem un neformālajā izglītībā.

Nometnē dalībnieki iepazīs dažādu valstu kultūras un tradīcijas, ar ko iepazīstinās konkrēto valstu iedzīvotāji. Par cik nometne ir starptautiska, tad dalībniekiem būs iespēja apgūt praktisko angļu valodu. Nometnes pamatā būs neformālā izglītība. Programma sevī ietver dažādas atraktīvas aktivitātes, piedzīvojumus, nakts pārgājienu, izbraukuma ekskursiju. Pēdējā diena nometnē būs kopā ar vecākiem. Tā norisināsies skaistā vietā, pie jūras.

Dalības maksa nometnei ir 170Eiro, kas sevī ietver, nakšņošanu, 4reizēju ēdināšanu dienā, materiālus, izbraukuma ekskursiju, vecāku dienas izmaksas.

Vairāk informācija un pieteikšanās nometnei zvanot pa tālruni 27090307, līdz 22.06.2016.