Biedra anketa

Pirmā nodarbību nedēļa ir beigusies!

Atviegloti uzelpojam un draudzīgi varam uzsist sev uz pleciņa- pirmā nodarbību nedēļa ir pagājusi!

Neteikšu, ka bija viegli. Nedēļas tēma- ” Iepazīsti Liepāju” pati par sevi solīja daudz staigāšanas. Arī 20 dalībnieki pirmajai nedēļai bija visai pieklājīgs cipars. Turklāt vēl mazliet nesaprašanās ar vadītājiem, jo Sabrina pēkšņi paziņoja, ka viņai nedēļas nogale ir brīva, jo ciemos brauc mammīte. Signei un Ilzei ik pa brīdim bija jādodas uz darbu, bet pārējie laikam vēl nebija beiguši svinēt skolas beigšanos…

Vēl tāds sīkums, ka paralēli turpinās biroja remonts un vienu dienu mazliet uzlija lietus pārvēršot Liepāju par Venēciju. Tas tā- lai visi saprot cik smagi mēs strādājām un pažēlo mūs, sak, esat baigie malači!

Bijām jau ar! Ar ierobežotiem resursiem, bet ar fantastiskiem bērniem nedēļas laikā iepazināmies, spēlējām spēles, pabijām Karostā, ciemojāmies muzejā un braucām ar elektroriteņiem. Emocijas fantastiskas! Viss izdevās kā nevar labāk. Patīkami pārsteidza vecāku skaits, kas bija ieradušies uz noslēgumu, kura laikā bērni atbildēja uz viktorīnas jautājumiem, cīnoties par iespēju apēst zefīru :), izrādīja savus darbiņus, kopīgi noskatījās nedēļas laikā uzņemtās bildes, un saņēma apliecības.

Paldies visiem līderiem- Sabrinai, Annai, Signei, Ilze, Laurai, Žigim!

Tiekamies jau šonedēļ!

Autora informācija

Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs

Komentēt