Biedra anketa

Talka birojā

Šā gada 16. novembrī, Liepājas Jaunie Vanagi izlēma, ka tā dzīvot vairs nevar un sarīkoja talku. Diemžēl atsaucība nebija tā lielākā, jo ieradās tikai 16 cilvēku, kas, protams, nav maz, bet darba rokas būtu ļoti noderējušas…

Kas tad tika izdarīts? Pirmkārt tika izvākta aktivitāšu telpa un kārtīgi sakārtoti materiāli. Un tagad marķieri atrodas pie marķieriem, nevis sāls traukā. Un Šķēres ir pie šķērēm, nevis galda spēļu kastītēs. Turklāt telpa tika izpederēta un tagad ir noruna, ka šajā telpā visi staigā ar zeķēm. Ja kāds noteikumus pārkāpj, viņš dabon virtušķā ar kāju pa seju. Tika sakopta arī materiālu telpa.

Lielākās pārmaiņas notika zālē. Noplēsām nafig veco linoleju un tapetes. Izskatījās briesmīgi. Tad Ravšana un Džamšuta stilā tika salīmētas tapetes un mazliet piekrāsota grīda. Izskatās labāk. Tad jautrākā daļa bija pielikt dekorācijas pie griestiem. Variants- stiprinām pie lipekļiem, nedarbojās. Tika novilkti striķi un audekls samests uz tiem. Par brīnumu konstrukcija izturēja apmēram dienu. Šobrīd jau viņa ir lejā, bet tas jau ir cits stāsts.

Mazliet pielabojām arī koridori, bet arī koridora griesti šobrīd ir nokrituši. Tas nekas- pieliksim vēlreiz. Mēs esam neatlaidīgi.

Vārdu sakot- ofiss izskatās krietni labāk. Atnāciet un paši pārliecinieties!20131116_113157

 

20131116_125834

Autora informācija

Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs

Komentēt