Biedra anketa

Valdes sēde 31.10.2013

Izraksts no valdes sēdes protokola:

Piedalās valde pilnā sastāvā- Līga, Žigis, Adriāns, Anete, Una.

Apskatāmie jautājumi:

1. Sestdienas bērnu nodarbības. Tika nolemts sestdienas bērnu aktivitātes turpināt, lai gan pēdējā laikā nevarētu teikt, ka apmeklētāji nāktu bariem. Brīvprātīgajiem censties izrādīt iniciatīvu bērnu piesaistē.

2. Balsojām par dzimšanas dienas pasākumu. Sākumā īsti nevarējām vienoties kas mums īsti paliek 20 gadi- martā vai oktobrī. Un kā, pie velna, šo lielisko ciparu atzīmēt. Variants bija taisīt balli, bet apsverot visus par un pret izlēmām, ka tomēr nē. Mēs šobrīd neesam tik daudz un varētu ballīte izgāzties.

Galējais variants- pasākums notiks 3. novembrī birojā. Būs vairākas atrakcijas- ceļojums cauri laikam- vienā telpā tiks ceptas pankūkas, otrajā būs videoprojekcijas un gan jau vēl kaut kas ( mēr, karoč, pie tā strādājam)

3. Mums ir piešķirts finansējums lai februārī sarīkotu NVO forumu Liepājā, kurā piedalītos ap 50 dažādām organizācijām no visas Kurzemes. Vajadzēs mazliet iespringt.

4. Jaunā valde sadalīja pienākumus. Adriāns turpmāk būs atbildīgs par biedriem, Anete par aktivitātēm, un Una par bērnu aktivitātēm.

Autora informācija

Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs

Komentēt