Biedra anketa

vanagos viesojās klašu kolektīvs

DSCF6108Šodien, 16. oktobrī Liepājas Jauno Vanagu birojā viesojās Liepājas raiņa vidusskolas 5 klases kolektīvs. Bērni, kopā ar savu skolotāju Violu Narbuti pie mums ciemojās jau otro reizi. Ko tur slēpt- bērni nāca uzēst picu, kas viņiem bija apsolīta kādu mēnesi iepriekš. Ļoti cerējām, ka šis solījums ir aizmirsts, bet nekā- mūs atrada un bija vien solītais jāpilda 🙂

Bet pie picas tik viegli tikt nevarēja. No sāķuma bija jāpilda dažādi uzdevumi un jāpierāda, ka pica ir godam nopelnīta. Bija jāsveicinās mainoties vārdiem, un tad sadaloties divās komandās bijā jāšķērso iedomāts lauks ar govs pļeckām. Lai arī šajā spēlē bija nosacīts uzvarētājs, mēs visi labi zinām, ka uzvarētāju un zaudētāju mums nav- visi varēja iemācīties sadarboties un ņemt vērā klasesbiedru viedokli.

Tad vēl mazliet uzticības uzdevumi, neliels pārbaudījums ar picas apēšanas stratēģiju, un tad jau bērni varēja droši sastumt savos vaidziņos picas, piedzerot sulu.

Kā stāsta, pasākums esot izdevies, un daudzi jaunieši pierakstījās par brīvprātīgajiem uz nākotnes vietējiem pasākumiem.

Autora informācija

Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs

Komentēt