Biedra anketa

Vanagos viesojās Liepājas Raiņa 6.vsk. skolotāji

Vanagos viesojās Liepājas Raiņa 6.vsk. skolotāji

Tā kā vanagiem jau labu laiku ir diezgan laba sadarbība ar vairākām Liepājas skolām, tika nolemts uzrīkot kādu pasākumu arī skolotājiem. Šī brīža projekta ” Challange to work in teams” ietvaros, divu mēnešu laikā pie mums gandrīz katru dienu uz komandas stiprināšanas un sadarbības nodarbībām viesojās skolu klases. Šie pasākumi izpelnījās lielu atsaucību, un beidzot sadūšojās atnākt arī skolotāji.

Jāsaka, ka skolotāji bija baigie malači, un neskatoties uz auksto laiku bija ieradušies pāri 30 skolotājiem, ieskaitot arī direktoru. Lai arī daži murgoja par -20 grādu salu, visi smuki tika izdzīti laukā meklēt atklāsmes un uzzināt daudz ko jaunu par sevi un citiem.

Programmā bija gan sadarbības metodes, gan dažādi komandu uzdevumi, ar ko vairums arī veiksmīgi tika galā. Bija iespēja izmēģināt arī savus spēkus uz striķiem, gan kopā, gan atsevišķi pārvarot pāris šķēršļus, kas sagādā grūtības pat trenētiem cilvēkiem.

Skolotāji pierādīja, ka darbojoties kopā ir ne vien jautri un interesanti, bet var daudz ko uzzināt arī par saviem kolēģiem. Arī izvērtēšanas aplī daudzi atzina, ka šādi pasākumi ir ļoti vērtīgi un noderīgi.

Bija sarūpēta arī silta zupa, ar ko nosalušie pedagogi sasildījās, un devās mājās. 14702222_660064480823452_8582143822643980831_n

Autora informācija

Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs

Komentēt