Biedra anketa

Vasaras nodarbību noslēguma pasākums

Liepājas Jauno Vanagu rīkotās bērnu vasaras nodarbības ir noslēgušās. Birojā valda neierasts klusums, un, šķiet, ka pat brīvprātīgie ir nedaudz apjukuši no bērnu neesamības.

9. nedēļu garumā bērniem bija iespēja virtuāli izceļoties pa Eiropu, iejusties žurnālista, pētnieka, kovboja ādā, kā arī apgūt dažādus cirka trikus, iemācīties dejot, palīdzēt patversmes dzīvniekiem, un daudzas citas lietas, ko nemaz tā uzreiz nevar atcerēties.

Liels paldies jāsaka tiem visiem latviešu brīvprātīgajiem, kas atrada laiku ierasties un palīdzēt šo nodarbību norisē. Kaut gan lielākais paldies, protams, jāsaka mūsu brīvprātīgajiem no Slovēnijas, Polijas un Vācijas, kas ar savu enerģiju un pozitīvismu spēja visas šīs nedēļas noturēt bērnu uzmanību.

Nedaudz statistikas- Nodarbības visas vasaras garumā organizēja 45 latviešu līderi, 14 brīvprātīgie no ārzemēm. Kopumā piedalījās 283(!) bērni. Bija nedēļas kad daļai dalībnieku bija jāatsaka, jo diemžēl neizremontēto telpu dēļ nebija iespējams uzņemt vairāk bērnu.

Paldies jāsaka Liepājas pilsētas Domei un Programmai „Jaunatne darbībā” kas finansiāli atbalstīja šo pasākumu. Domes nauda gan izbeidzās jau pirmajā nedēļā negaidīti daudzo dalībnieku dēļ, tomēr vanagi atrada iespēju nodarbības turpināt no citiem finanšu resursiem.

Cerams, ka arī nākamajā gadā tiks rasta iespēja finansējumiem, jo pārliecinājāmies, ka šāda tipa nodarbības ir vajadzīgas.

Šodien, 26. augustā, plkstn 18:00 visas ģimenes ar bērniem tiek aicinātas uz oficiālo pasākuma noslēgumu Klaipēdas ielā 96a. Būs iespēja atskatīties uz vasarā notikušo, pacienāties ar kliņģeri un pēdējo reizi šovasar pabūt kopā dalībniekiem, ģimenēm un organizētājiem. Jau šobrīd ir pieteikušies vairāk kā 60 dalībnieki. Gaidīti tiek visi kas kaut reizi šovasar ir piedalījušies mūsu aktivitātēs.

Autora informācija

Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ārlietu sekretārs

Komentēt